Χριστουγεννιάτικη φιλανθρωπική δράση- Παιδικό χωρίο SOS

Σας προτείνουμε ιδέα για Χριστουγεννιάτικη φιλανθρωπική δράση του Σχολείου/ Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, ενόψει των διαφορετικών εορτών για φέτος ας προσπαθήσουμε με όποιον τρόπο μπορούμε να ενισχύσουμε ένα φιλανθρωπικό ίδρυμα της πόλης μας 다운로드. Κατόπιν επικοινωνίας με την γραμματέα του Παιδικού Χωριού SOS  Θράκης σας επισυνάπτω σε έγγραφο τις ανάγκες του Χωριού την παρούσα περίοδο 휴먼새내기체 다운로드.

Είναι σημαντικό παρά τις δύσκολες μέρες που διανύουμε όλοι μας να μην ξεχνάμε και άλλους που έχουν ανάγκη, έστω μια μικρή συνεισφορά είναι σπουδαία, η χειρονομία και μόνο το αίσθημα τις προσφοράς  μας φέρνουν πιο κοντά στο κλίμα των Χριστουγεννιάτικων εορτών mssql server 2014.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΤΑ ΕΙΔΗ ΘΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ  ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 12:00 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΩΣ ΤΙΣ 5:00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 사이트 다운로드.

Στη διάθεση σας,

Μαρία Εμμανουηλίδου 🙂