Η νέα ιστοσελίδα του σχολείο μας

divshare 다운로드

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η ιστοσελίδα του σχολείου μας άλλαξε.

Η νέα ιστοσελίδα μας:

다운로드 푹 영화 다운로드 다운로드 다운로드

Σημαντική Ενημέρωση για το σχολείο

크롬 브라우저 다운로드
ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!! ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΡΙΤΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2021 ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ 다운로드. ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΟΜΩΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΕ ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΠΛΑΤΦΟΡΜΑΣ WEBEX. ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΝ ΣΤΙΣ 02:10 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΕ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟ 2020 다운로드. ΜΕ ΕΚΤΙΜΗΣΗ Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ
ΤΕΡΖΗ ΑΝΤΩΝΙΑ
ΠΕ70

Χριστουγεννιάτικη φιλανθρωπική δράση- Παιδικό χωρίο SOS

Σας προτείνουμε ιδέα για Χριστουγεννιάτικη φιλανθρωπική δράση του Σχολείου/ Συλλόγου Γονέων & Κηδεμόνων, ενόψει των διαφορετικών εορτών για φέτος ας προσπαθήσουμε με όποιον τρόπο μπορούμε να ενισχύσουμε ένα φιλανθρωπικό ίδρυμα της πόλης μας 다운로드. Κατόπιν επικοινωνίας με την γραμματέα του Παιδικού Χωριού SOS  Θράκης σας επισυνάπτω σε έγγραφο τις ανάγκες του Χωριού την παρούσα περίοδο 휴먼새내기체 다운로드.

Είναι σημαντικό παρά τις δύσκολες μέρες που διανύουμε όλοι μας να μην ξεχνάμε και άλλους που έχουν ανάγκη, έστω μια μικρή συνεισφορά είναι σπουδαία, η χειρονομία και μόνο το αίσθημα τις προσφοράς  μας φέρνουν πιο κοντά στο κλίμα των Χριστουγεννιάτικων εορτών mssql server 2014.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ: ΤΑ ΕΙΔΗ ΘΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ  ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 12:00 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΩΣ ΤΙΣ 5:00 ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ 사이트 다운로드.

Στη διάθεση σας,

Μαρία Εμμανουηλίδου 🙂

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ-ΑΝΑΓΚΕΣ-ΤΟΥ-Π.Χ.-SOS-2020

Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ

Η 3η ΔΕΚΕΜΒΡΗ ΕΧΕΙ ΑΝΑΔΕΙΧΘΕΙ ΩΣ ΗΜΕΡΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ 다운로드. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ ΑΦΙΕΡΩΣΕΤΕ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ 다운로드. ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΕΥΓΝΩΜΟΝΕΣ ΑΝ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΤΕ  ΜΕΤΑ 광개토태왕. ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΑΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΠΟΥΔΑΙΑ ΤΑΙΝΙΑ Ή ΣΕΙΡΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΑΤΕ ΜΑΖΙ 소프트 웨어 다운로드.

ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ ΟΤΑΝ ΖΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ «ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΙ» 샤이니 상사병 다운로드. ΑΝΤΙΛΑΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΑΣ. ΑΛΛΑΖΟΥΜΕ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ.

Διαβάστε το εδώ:

Ο Τάκης..Ένα μάθημα ζωής απο ένα παιδί με αναπηρία 유버전 성경 다운로드!

Παγκόσμια Ημέρα Ατόμων με Αναπηρία

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ

Σημαντική ενημέρωση- blog για την ψυχοσυναισθηματική υποστήριξη των οικογενειών

Καλημέρα σας,

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους διευθυντές, τους εκπαιδευτικούς, τους γονείς και τα παιδιά πως ως ΕΔΕΑΥ θα παρέχουμε εξ αποστάσεως υποστήριξη των μαθητών και των γονέων για όσο διάστημα χρειαστεί να παραμείνουν κλειστές οι σχολικές μονάδες Clonecd download.

Δημιουργήσαμε από την περσινή χρονιά ένα blog στο οποίο αναρτούμε υλικό για την ψυχοσυναισθηματική υποστήριξη των οικογενειών, αλλά και προτάσεις δημιουργικής απασχόλησης  για τους μαθητές και τους γονείς τους 다음 지도 오프라인 다운로드. Αν επιθυμείτε, μπορείτε είτε να το δημοσιεύσετε στην ιστοσελίδα του σχολείου σας, είτε και να το στείλετε στα e-mail των γονέων / μαθητών σας 다운로드.

Θα το βρείτε στο παρακάτω link:  https://blogs.4all.e-me.edu.gr/maria_emmi/

Σχολικό Δίκτυο Εκπαίδευσης και Υποστήριξης – ΣΔΕΥ Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης: Υποστήριξη Γονέων και μαθητών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Φερών, 7ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης, 10ου … – e-me

Σχολικό Δίκτυο Εκπαίδευσης και Υποστήριξης 의지의 히어로 버그판 다운로드. ΣΔΕΥ Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης: Υποστήριξη Γονέων και μαθητών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Φερών, 7ου Δημοτικού Σχολείου Αλεξανδρούπολης, 10ου Δημοτικού …

blogs.4all.e-me.edu.gr

Επίσης, είμαστε διαθέσιμες τόσο για την υποστήριξη των οικογενειών που έχουμε ήδη συνεργασία, όσο και για την αποδοχή νέων αιτημάτων που τυχόν προκύψουν στην παρούσα συνθήκη 다운로드.

Η επικοινωνία των νέων οικογενειών μαζί μας θα προτιμούσαμε να γίνει μέσω email ή μέσω στου του διευθυντή του σχολείου σας (δλδ να αποστέλλουν σε εσάς οι γονείς το τηλέφωνο επικοινωνίας και ονοματεπώνυμο γονέα, παιδιού και Τμήμα) και θα επικοινωνούμε εμείς μαζί τους 한쇼 2018 다운로드. Για την διασφάλιση των προσωπικών μας στοιχείων θα θέλαμε να τους επισημαίνετε στους γονείς ότι η τηλεφωνική επικοινωνία θα γίνεται με την χρήση απόκρυψης αριθμού, καθώς δεν διαθέτουμε επαγγελματικούς αριθμούς 케로로 음악 다운로드.

Επίσης, σαν εναλλακτική μορφή επικοινωνίας οι οικογένειες θα μπορούν να μας βρίσκουν στα παρακάτω e-mail και να κανονίζουν απευθείας μαζί μας συναντήσεις τηλεφωνικές ή/και μέσω webex:

maria_emmi@sch.gr – Μαρία Εμμανουηλίδου – Κοινωνική Λειτουργός

apostotho@sch.gr  –  Αποστολία Θωμαϊδου– Ψυχολόγος

Είμαστε στην διάθεσή σας,

Η ΕΔΕΑΥ του σχολείου,

Μαρία Εμμανουηλίδου & Αποστολία Θωμαϊδου

Ευρωπαϊκή εβδομάδα μείωσης αποβλήτων

다운로드

ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΓΟΝΕΙΣ,

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ.
Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΗΤΑΝ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΗ ΣΤΗ ΜΕΙΩΣΗ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ ΔΗΛ ΣΚΟΥΠΙΔΙΩΝ ΤΟΣΟ ΣΕ ΑΤΟΜΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΟΣΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΡΑΤΙΚΟ 아임 쏘리 강남구 다운로드.
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΜΕ ΝΑ  ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ. ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ  ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ 다운로드.

Aνοίξτε το παρακάτω λινκ:

Ευρωπαϊκή Εβδομάδα Μείωσης Αποβλήτων 2020 (1)

Σημαντική σημείωση προς τους γονείς

다운로드

Παρακαλούνται οι γονείς όλων των μαθητών να ενημερώνουν τηλεφωνικά τη διευθύντρια του σχολείου μας για το λόγο της απουσίας του παιδιού τους ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ 다운로드.

Επίσης σας εφιστούμε την προσοχή στο να φροντίζετε τα παιδιά να έχουν κάθε μέρα μαζί τους τουλάχιστον 3 καθαρές μάσκες 다운로드. Η σωστή χρήση μάσκας και αντισηπτικού είναι ιδιαίτερα σημαντική.

Παρακαλώ όπως ενημερωθείτε από το παρακάτω αρχείο:

ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ-COVID-ΣΤΟ-ΣΧΟΛΕΙΟ-ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ-ΑΝΑΣΤΟΛΗΣ-ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ-ΣΧΟΛΕΙΩΝ_18-09-20 (1) (2)