Blog για τη συναισθηματική υποστήριξη μαθητών και οικογενειών

Αγαπητοί γονείς,

Εξαιτίας των ιδιαίτερων συνθηκών που βιώνουμε  , δημιουργήσαμε ένα blog στο οποίο θα αναρτούμε υλικό για την ψυχοσυναισθηματική υποστήριξη των οικογενειών αλλά και προτάσεις δημιουργικής απασχόλησης  για τους μαθητές και για σας 다운로드.

Το link είναι αυτό:  https://blogs.4all.e-me.edu.gr/maria_emmi/

Επίσης, ως ΕΔΕΑΥ του σχολείου σας, είμαστε διαθέσιμες τόσο για την υποστήριξη των οικογενειών που έχουμε ήδη συνεργασία όσο και για την αποδοχή νέων αιτημάτων που τυχόν προκύψουν στην παρούσα συνθήκη 다운로드. Η επικοινωνία των νέων οικογενειών μαζί μας θα προτιμούσαμε να γίνει μέσω της διεύθυνσης του σχολείου: ας αποστέλλουν  οι γονείς το τηλέφωνο επικοινωνίας (σταθερό κατά προτίμηση ή κινητό) και ονοματεπώνυμο (γονέα, παιδιού και τμήμα) στο σχολείο  και θα επικοινωνούμε εμείς μαζί τους 다운로드. Επίσης, σαν εναλλακτική μορφή επικοινωνίας οι οικογένειες θα μπορούν να μας βρίσκουν στα παρακάτω e-mail:

maria_emmi@sch.gr – Μαρία Εμμανουηλίδου – Κοινωνική Λειτουργός

karabatzakimaria@gmail.com  –  Μαρία Καραμπατζάκη – Ψυχολόγος